LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24

18-Portlu Endüstriyel M12 IP67 Suya Dayanıklı Gigabit PoE+ Hafif Katmanlı 3 Yönetilebilir Ethernet Anahtarı, 16*10/100/1
LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24
18-Portlu Endüstriyel M12 IP67 Suya Dayanıklı Gigabit PoE+ Hafif Katmanlı 3 Yönetilebilir Ethernet Anahtarı, 16*10/100/1

Öne Çıkan Bilgiler

Ortam Bağıl Nemi:
%5 ila %95, (yoğuşmasız)
Bypass Koruması:
Ethernet Bağlantı Noktası 8 ve Bağlantı Noktası 16
Sertifikalar:
FCC, CE
Product thumb
LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24
18-Portlu Endüstriyel M12 IP67 Suya Dayanıklı Gigabit PoE+ Hafif Katmanlı 3 Yönetilebilir Ethernet Anahtarı, 16*10/100/1

  • Ortam Bağıl Nemi:   %5 ila %95, (yoğuşmasız)
  • Bypass Koruması:  Ethernet Bağlantı Noktası 8 ve Bağlantı Noktası 16
  • Sertifikalar:  FCC, CE
  • Yapılandırma:  Http, Https, Telnet, SSH, CLI, TFTP, SNMP v3
  • Yapılandırma yedekleme:  Yapılandırma yedekleme/geri yükleme için M12 4 pinli A kodlu dişi konnektörlü 1*USB 2.0
  • Dijital Giriş:  1* M12 5-Pin A kodlu erkek konnektörlü Dijital Giriş (DI): Durum 0: -30~8VDC / Durum 1: 10~30VDC, Maks. giriş akımı: 8mA
  • Boyutlar:  183 x 295 x 101,3 mm (G x Y x D)
  • EMI:  FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A CE EN55032/EN61000-6-4 Sınıf A
  • EMS:  CE EN55035/EN61000-6-2, IEC61000-4-2,3,4,5,6,8
  • Ethernet Bağlantı Noktası:  16*10/100/1000 Base-T(X), 8-pin M12 X-Coded dişi konnektörler, otomatik anlaşma hızı, Tam/Yarım dupleks modu ve otomatik MDI/MDI-X bağlantısı

  • MAC Tablo Boyutu:  32K
  • Bellek Tamponu:  4Mbit
  • Montaj:  Duvara montaj
  • Ağ kablosu:  10Base-T: 2 çift UTP/STP Kat. 3, 4, 5 kablo EIA/TIA-568 100-ohm (100m) 100Base-TX: 2 çift UTP/STP Kat. 5 kablo EIA/TIA-568 100-ohm (100m) 1000Base-T: 4 çift UTP/STP Cat.5/5E kablosu; EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
  • Ağ Yedekliliği:  STP/RSTP/MSTP, LACP'li port bagajı, ERPS v1/v2 (<50ms)
  • Çalışma sıcaklığı:  -10°C ila 65°C
  • Optik kablo:  Çok modlu kablo - 50/125um veya 62.5/125um Tek modlu kablo - 9/125um veya 10/125um
  • Aşırı Yük Akımı Koruması:  Var
  • Poe Pin Ataması:  V+, V+, V-, V-, pin 1, 2, 3, 6 için (End-span, Mode A)
  • PoE Güç Bütçesi:   240W

  • Depolama sıcaklığı:  -40°C ila 85°C
  • Anahtarlama Mimarisi:  Arka Düzlem (Anahtarlama Yapısı): 72Gbps
  • Sistem / Teşhis:  Çift Görüntü Koruması, PING, PING6
  • Sistem Güç Tüketimi:  30W
  • Transfer oranı:  Ethernet Bağlantı Noktası için 14.880pps Hızlı Ethernet Bağlantı Noktası için 148.800pps Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası için 1.488.000pps 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası için 14.880.000pps
  • Titreşim:  IEC60068-2-6
  • VLAN Grupları:  4095
  • Garanti:  5 yıl
  • Ağırlık:  Birim: 9,39 lbs. Nakliye: 11.18 lb.

  • Akış kontrolü:  IEEE 802.3x akış kontrolü, geri basınç akış kontrolü
  • Serbest düşüş:  IEC60068-2-32
  • Yeşil:  RoHS Uyumlu
  • Kasa:  Metal, IP67 koruması
  • IGMP Grubu:  1024
  • Giriş gerilimi:  24~55VDC Yedekli Giriş
  • Jumbo çerçeve:  9.6Kbayt
  • L2 Anahtarlama:  Bağlantı Noktası/MAC/Protokol/IP Alt ağ tabanlı VLAN, GARP/GVRP, Döngü Koruması, Bağlantı Toplama statik/LACP, BPDU koruması, Hata devre dışı bırakma kurtarma, IGMP gözetleme v2/v3, MLD gözetleme v1/v2, IGMP filtreleme, IPMC kısıtlama / filtreleme izin proxy'si, DHCP gözetleme, G.8032 v1/v2
  • L3 Anahtarlama:  DHCP seçeneği82, statik yollar
  • LED Göstergeler:  Sistem: Güç 1, Güç 2, Ana, Zil, Durum, PoE Yük PoE: PD cihazlarına bağlı Ethernet bağlantı noktaları: Hız/Link/Aktif SFP: Bağlantı/Aktif

  • Güç bağlantısı:  M12 5-pin K-kodlu erkek konnektör aracılığıyla çift DC güç girişi
  • Güç tasarrufu:  ActiPHY, PerfectReach, IEEE 802.3az EEE güç yönetimi
  • Öncelikli Kuyruklar:  8
  • İşleme Türü:  Mağaza ve ileri
  • QoS:  802.1p Kuyruklama, Giriş önceliği eşleme, Tek Noktaya Yayın/Çoklu Yayın/Yayın için Fırtına kontrolü, Bağlantı Noktası/Kuyruk/ACL polisi, Bağlantı noktası çıkış şekillendirici, Kuyruk çıkışı şekillendirici, DiffServ (DSCP), Etiket yeniden oluşturma, Zamanlayıcı modu
  • Röle Kontağı:  24VDC, 1A dirençli
  • Ters Polarite Koruması:  Var
  • RS232 Seri Konsol:  1*RS232, M12 5-pin A kodlu dişi konnektörlü
  • SFP Bağlantı Noktası:  2*1G/10G SFP Yuvaları
  • Şok:  IEC60068-2-27

KUTU İÇERİĞİ

  • Toz kapağı seti  
  • LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24  
  • Hızlı Kurulum Kılavuzu  
  • SFP metal sahada kurulabilir kablo uç kilidi  
  • SFP kaldırma kiti  

Product thumb
LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24
18-Portlu Endüstriyel M12 IP67 Suya Dayanıklı Gigabit PoE+ Hafif Katmanlı 3 Yönetilebilir Ethernet Anahtarı, 16*10/100/1

Antaira Technologies'in LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24 Serisi, PoE uyumlu IEEE 802.3 af/at ile 16*10/100/1000 Base-T(X) sağlayan 18 bağlantı noktalı yönetilen bir gigabit Ethernet anahtarıdır ve 2*1G/10G fiber yuvaları. LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24 Serisi, tamamen yönetilebilir bir hafif katman 3 Ethernet anahtarı serisidir ve güç girişleri yedekliliğini destekler. LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24 Serisi standartlaştırılmış ağ yedekliliği ITU-T G.8032 ERPS v2 (Ethernet Ring Protection Switch) protokolü sunarak ağa <50ms kurtarma süresi sağlar. LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24 Serisi, Çok kullanıcılı hesapları, IGMP, GVRP, VLAN, QoS, SNMP, RADIUS, TACACS+, Toplama (Statik, LACP), SSH'yi destekleyerek kapsamlı ağ güvenliği ve yönetimi yeteneği sağlar , SSL, yüksek güvenlikli bir ağ ortamı oluşturmak için IP kaynak koruması. Güç tasarrufu amacıyla, PD, önceliği sağlamak ve ağın güvenlik seviyesini artırmak için LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24 Serisi ayrıca PoE çıkış süresini ve watt'ı ayarlamak için PoE planlamasını ve PoE çıkış limiti işlevini destekler. irade ile. LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24 Serisi, endüstriyel uygulamaların talep ettiği yüksek güvenilirlik gereksinimlerini karşılayan bir M12 IP67 PoE+ endüstriyel gigabit Ethernet anahtarıdır. M12 konektörleri sıkı ve sağlam bir bağlantı sağlar ve toz, sıvı veya gaz yüklü ortamlarda yüksek titreşim ve darbeye maruz kalan uygulamalarda güvenilir çalışmayı garanti eder. -10°C ila 65°C standart sıcaklık aralığında veya -40°C ila 70°C genişletilmiş sıcaklık aralığında çalışabilen LMP-1802G-M12-10G-SFP-67-24 Serisi, hemen hemen her zorlu ortamda kurulur.


Diğer Ürünler

ÜrünlerMenüMailTelefon
Yukarı